Kazandıran Gerçek Yatırım Fırsatı

Kazandıran Gerçek Yatırım Fırsatı

Modern Sanayi Merkezi Neden Yatırım Fırsatıdır?

Modern Sanayi Merkezi Türkiye’de ilk ve tek, benzersiz özellikleri ile kullanımda olduğu kadar yatırımda de pek çok yönü ile kazanç vadediyor.


Yerli Yatırımcı iseniz;

Türk sanayisinin modern ve kazandıran merkezinde yerinizi almak için 5 neden;

  • Benzersiz lokasyonu ile pek çok üretim alanındaki sanayiciye bağımsız alanları kolayca kiralayabilir ve kısa zamanda kâra geçebilirsiniz. Sadece kiralamada değil, kısa zamanda satışlarınızda da kârlı anlaşmalara imza atabilir, yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz.
  • Plaza konforunda bir sanayi değişen ve gelişen dünyanın yeni tercihi. Sanayi ve üretim hem fiziksel hem de anlamsal olarak büyük dönüşümler yaşıyor. Eskinin ‘’sanayi ve üretim’’ anlayışı şehirden uzak ve sadece üretim odaklıyken günümüzde üretim ve yaşamı birleştiren sanayi kompleksleri tercih ediliyor. Sosyal alanları dahil olmak üzere üretim için her şeyin düşünüldüğü Modern Sanayi Merkezi Projesi, değişen zamanla birlikte daha fazla talep edilecek ve kiracı bulma sorunu yaşamadan yatırımınızın karşılığını çok kısa zamanda kazançla alacaksınız.
  • Taşınmaza yapılan yatırımlar her dönemde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de kazandırmaya devam edecektir. MSM projesi gibi Gayrimenkul yatırımları pek çok döviz ve diğer gayrimenkullere yapılan yatırımlara oranla uzun süreli ve daha çok kazanç getirir.
  • Yakın zamanda çıkması öngörülen yasalarla dağınık halde bulunan sanayi bölgeleri derli toplu komplekslerde toplanacak. Modern Sanayi Merkezi de bu kompleks standartlarına uyan ve hatta bu standartları belirleyen öncü projelerden biri. Öngörülü yatırımların sağladığı kazançların çok daha fazlası Modern Sanayi Merkezi’nde sizi bekliyor.
  • Hâlihazırda devam etmekte olan Modern Sanayi Merkezi, yakın zamanda tamamlanıp anahtar teslim yapmaya hazırlanıyor. Temelleri atılmış ve hatta %80 oranında tamamlanmış bir projenin kazandırma ve kâra geçirme süresi de aynı oranda daha kısadır. Kazanmak için beklemeden, size özel hazırlanan ödeme planlarından yararlanarak alırken kazanmak için Modern Sanayi Merkezi kaçırılmayacak bir fırsat.

Türkiye’de yatırım yapmayı planlıyorsanız;

Türkiye gerek ekonomik iş birlikleri gerekse de coğrafi konumu ile sanayi ve üretimde kazanç garantisi veren bir ülkedir. Türkiye’de yatırım yapma planlarınız varsa Modern Sanayi Merkezi’ni tercih etmeniz için 4 neden;

  • Türkiye pek çok ülke ile ayrıcalıklı ithalat ve ihracat anlaşmalarına sahiptir. Bu nedenle çoğu ülkeye göre yatırımda ayrıcalıklı bir kazanma garantisi sunar.
  • Türkiye coğrafi konum olarak bölgedeki diğer ülkelere göre daha güvenli bir ülkedir. Bu nedenle uzun soluklu yatırımlar için uygundur.
  • Türkiye gerek global ölçekte gerekse de lokal ölçekte üretim gücüne sahip, sanayileşme gücü olan ülkelerden birdir. Bu nedenle yatırımlar kısa zamanda talep görerek kazanca dönüşür.
  • İstanbul, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. İstanbul’da yapılacak herhangi bir ticari yatırım sadece kazanç sağlamakla kalmaz aynı zamanda prestij de kazandırır. Bu da diğer iş kollarınıza yansıyarak çapraz kârlılık getirir.


İnşaat Galeri İnşaat Galeri