Satılık İş Yerleri

Satılık İş Yerleri

Yeni iş kuruyorsanız ve bu iş yeri için imalathaneye veya üretim hacminiz arttığı için yeni iş yerine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Modern Sanayi Merkezi’nin eşi benzeri olmayan konumu ve Türkiye’de ilk ve tek olan mimari avantajları ile sanayi ve üretimde yepyeni bir dönemin kapıları sizler için açılıyor.

7 metre tavan yüksekliği sayesinde asma kat kullanarak mekandan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hadımköy ve Esenyurt Gişeler’e 8 dakika, Bahçeşehir Gişeler’e 13 dakika, Mahmutbey Gişeler’e 20 dakika, TÜYAP Fuar Alanı’na 5 dakika, Ambarlı Gümrüğü’ne 17 dakika, Halkalı Gümrüğü’ne 23 dakika, Basın Ekspress Bağlantısı’na 25 dakika ve İstanbul Havaalanı’na 25 dakika uzaklıktaki eşi benzeri olmayan konumu ile ürünlerinizi kolayca sıcak satışa sürebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ürün giriş çıkışlarına özel tasarlanmış 13.5 metre geniş iç yollar ve döner tır rampası sayesinde imalathaneniz hangi katta olursa olsun ürünleriniz tırlarla rahatça girip çıkabilir. Bağımsız bölümlere özel olarak ayrılmış yükleme boşaltma alanlarında, trafik yaratmadan ve gecikme yaşamadan dilediğiniz gün ve saat ürün indirip yükleyebilirsiniz. Modüler yapısı sayesinde iş yerinizi işlerinizle birlikte taşımaya gerek duymadan büyütebilirsiniz. Modern Sanayi Merkezi’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan biri de döner tır rampası. Döner Tır rampasının yarattığı her kata çift yönlü tır giriş çıkış imkânı ile ürünlerinizi imalathanenizden yükleyebilir ve satışa sunabilir veya hammaddelerinizi kapınızın önüne kadar getirip üretim sürecine sokabilirsiniz.

Modern Sanayi Merkezi’nin satılık iş yeri, imalathane ve dükkânları hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde incelemek için talep formunu doldurmanız yeterli. Dilerseniz 444 2 684 numaralı hattı arayarak randevu oluşturabilir veya WhatsApp üzerinden konuşma başlatabilirsiniz.İnşaat Galeri İnşaat Galeri